Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěže 2016

25. 3. 2016
Soutěže 2016
1 105 F1H,F1G,P30 3.1.2016 LMK Nová Paka Východočeská liga 1.kolo
2 114 F1H,F1G,P30 10.1.2016 LMK Nová Paka Východočeská liga 2.kolo
3 122 A3,H 16.1.2016 MK Slaný  
4 144 A3,P30,H,V 6.2.2016 LMK Kopidlno Kopidlenská liga 3. kolo
5 145 A3 6.2.2016 LMK Kopidlno Kopidlenská liga 4. kolo
6 148 F1H,F1G,P30 7.2.2016 LMK Nová Paka Východočeská liga 3.kolo
7 153 F1A,F1H 7.2.2016 Bratrstvo Volného Letu Memoriál Honzy Gašpara 1.kolo
8 158 A3,P30,H,V 13.2.2016 LMK Kopidlno Kopidlenská liga 1. kolo
9 159 A3 13.2.2016 LMK Kopidlno Kopidlenská liga 2. kolo
10 163 F1H,F1G,P30 14.2.2016 LMK Nová Paka Východočeská liga 4.kolo
11 171 F1G,F1H,F1J 20.2.2016 LMK Nová Paka Český pohár
12 174 F1G,F1H,F1J 20.-21.2.2016 LMK Terezín Český pohár
13 186 H,A3,P30,F1G,F1H,F1J 28.2.2016 LMK Terezín Terezínská liga 1
14 187 V 28.2.2016 LMK Terezín Terezínská liga 1
15 196 F1H,F1G,P30 5.3.2016 LMK Choceň Kujebácký pohár 1. kolo
16 197 F1H,F1G,P30 6.3.2016 LMK Nová Paka Východočeská liga 5.kolo
17 206 F1H,F1G,F1J,P30 12.3.2016 Free Flight Club Olomouc Český pohár
18 207 A3,P30 12.3.2016 MK Slaný  
19 210 H,V,A3,P30 13.3.2016 LMK Terezín Terezínská liga 2
20 211 F1G,F1H,F1J 13.3.2016 LMK Terezín Terezínská liga 2 Český pohár
21 62 F1A,F1H,A3,H,P30 19.3.2016 LMK Kladno Krajský přebor mládeže Středočeského kraje
22 215 F1A,F1B,F1C,F1G,F1H,F1J 19.3.2016 LMK Praha 4 PI-liga 2.kolo Memoriál M. Vydry, Z Rychnovského, A. Tvarůžky
23 216 A3,P30,CO2,V 19.3.2016 LMK Praha 4 PI-liga 2.kolo Memoriál M. Vydry, Z Rychnovského, A. Tvarůžky
24 217 F1H,F1G,P30 20.3.2016 LMK Nová Paka Východočeská liga 6.kolo
25 219 F1H,F1G,P30 20.3.2016 LMK Hořice Hořická jarní
26 64 F1A,F1H,H,A3,P30,V 26.3.2016 AVZO Pňovany Krajský přebor mládeže plzeňského kraje
27 222 H,F1G,F1H,P30,A3 26.3.2016 LMK Varnsdorf Pepova Jarní
28 224 F1H,F1G,P30 26.3.2016 LMK Choceň Kujebácký pohár 2. kolo
29 65 F1A,F1H,A3,H,P30 27.3.2016 LMK Kopidlno Krajské kolo mládeže Královéhradeckého kraje
30 66 H,A3,P30,F1H,F1B,F1A 2.4.2016 LMK Varnsdorf Krajský přebor Ústeckého kraje
31 229 F1G,F1H,F1J 2.4.2016 LMK Vlašim Český pohár F1G,H,J
32 232 F1H,F1G,F1J 3.4.2016 LMK Sezimovo Ústí Český pohár
33 234 F1A,F1B,F1C 9.4.2016 LMK AK Plasy Český pohár - O pohár LMK Plasy
34 235 F1A,F1B,F1C 9.-10.4.2016 Bratrstvo Volného Letu Český pohár - O turbínovou lopatku
35 236 F1A,F1B,F1C,F1G,F1H,F1J 9.4.2016 LMK Praha 4 PI-liga 3.kolo Memoriál M. Vydry, Z Rychnovského, A. Tvarůžky
36 237 A3,P30,CO2,V 9.4.2016 LMK Praha 4 PI-liga 3.kolo Memoriál M. Vydry, Z Rychnovského, A. Tvarůžky
37 238 F1G,F1H,F1J 10.4.2016 LMK AK Plasy Český pohár
38 239 H,A3,P30,V 10.4.2016 LMK AK Plasy Memoriál Luboše Širokého
39 244 H,A3,F1H,V,P30 16.4.2016 LMK Jihlava Jihlavská liga
40 246 F1A,F1B,F1C,F1G,F1H,F1J 16.4.2016 LMK Praha 4 PI-liga 1.kolo Memoriál M. Vydry, Z. Rychnovského, A. Tvarůžky
41 247 A3,P30,CO2,V 16.4.2016 LMK Praha 4 PI-liga 1.kolo Memoriál M. Vydry, Z Rychnovského, A. Tvarůžky
42 248 F1H,F1G,F1J,A3 17.4.2016 LMK Choceň Český pohár - Pohár města Chocně
43 67 F1A,F1H,A3,H,P30 23.4.2016 MK Dražice Krajský přebor mládeže Jihočeského kraje
44 251 H,P30,F1H,F1G,A3,F1A 23.4.2016 LMK Juniorklub Ústí n.O. Jarní Ústeckoorlická Memoriál L. Valčíka P30 a V. Matějů F1H
45 252 F1A,F1B,F1C 23.4.2016 MK Klánovice Český pohár o pohár Klánovic
46 253 F1A,F1B,F1C 23.-24.4.2016 MK Klánovice Český pohár
47 256 H,V,A3,P30 1.5.2016 LMK Mnichovo Hradiště Jarní větrná
48 257 V,H,A3,P30 1.5.2016 LMK Mnichovo Hradiště Jarní větrná
49 260 V,H,A3,P30 8.5.2016 MK Mladá Boleslav Jarní Mladoboleslavská
50 68 H,P30,A3,F1H,F1A 14.5.2016 LMK Juniorklub Ústí n.O. KP mládeže Pardubického Kraje
51 262 F1A,F1H,P30,A3,H,F1G 14.5.-11.6.2016 MK Černošice Korespondenční volné 2016
52 263 F1A,F1H,P30,A3,H,F1G 14.5.-11.6.2016 MK Černošice Korespondenční volné 2016
53 264 H,A3,F1H,V,P30 14.5.2016 LMK Jihlava Jihlavská liga
54 69 F1H,A3,P30,H,F1A 21.5.2016 LMK Jihlava Přebor mládeže kraje Vysočina
55 469 VOSA 28.5.2016 LMK Kopidlno (Jičín) Kopidlenská Májová Vosa
           
           
56 268 H,A3,F1H,V,P30 4.6.2016 LMK Jihlava Jihlavská liga
57 274 H,A3,F1H,V,P30 18.6.2016 LMK Jihlava Jihlavská liga
58 275 F1G,F1H,F1J 2.7.2016 LMK Úšava Český pohár
59 277 H,A3,F1H,V,P30 9.7.2016 LMK Jihlava Jihlavská liga
60 517 VOSA 20.8.2016 LMK Kopidlno (Jičín) Kopidlenská Prázdninová Vosa
61 283 F1A,F1B,F1C 20.8.2016 Free Flight Club Olomouc Český pohár-memoriál Miroslava Vymazala 3.ročník
62 284 F1A,F1B,F1C 20.-21.8.2016 Free Flight Club Olomouc Český pohár
63 287 F1A,F1B,F1C 27.8.2016 Free Flight Velké Meziříčí Český pohár-Memoriál P. Bařtipána
64 288 F1A,F1B,F1C 28.8.2016 Free Flight Velké Meziříčí Český pohár
65 289 F1A,F1B,F1C 10.9.2016 LMK Sezimovo Ústí Český pohár
66 290 H,A3,F1H 10.9.2016 LMK Děčín Ginger Team Pohár DDM Děčín - ŽÁCI
67 291 F1G,F1H,H,P30,A3 10.9.2016 LMK Vilemov Žuch 2016
68 43 F1A,F1B,F1C 17.9.2016 Free Flight Club Olomouc Mistrovství ČR
69 296 F1G,F1H,H,A3,P30 17.9.2016 LMK Mikulášovice Mikulášovické Házedlo
70 299 F1H,F1G,P30 18.9.2016 LMK Hořice VČ liga 1. kolo
71 301 F1A,F1B,F1C,F1G,F1H,F1J 24.9.2016 LMK Praha 4 PI-liga 4.kolo Memoriál M. Vydry, Z Rychnovského, A. Tvarůžky
72 302 A3,P30,CO2,V,H 24.9.2016 LMK Praha 4 PI-liga 4.kolo Memoriál M. Vydry, Z Rychnovského, A. Tvarůžky
73 304 F1H,A3,H 28.9.2016 LMK Voděrady Memoriál V. Jedlička
74 307 A3,F1G 1.10.2016 MK Slaný Memoriál ing. Jana Krajce
75 15 F1A,F1B,F1C 2.10.2016 LMK Sezimovo Ústí Jihočeský pohár
76 309 F1H,F1G,P30 2.10.2016 LMK Hořice VČ liga 2. kolo
77 311 F1A,F1H 2.10.2016 Bratrstvo Volného Letu Memoriál Honzy Gašpara 2.kolo
78 312 F1A,F1H 2.10.2016 Bratrstvo Volného Letu Memoriál Honzy Gašpara 2.kolo
79 47 F1A,F1B,F1H,A3,H,P30 8.10.2016 LMK Plasy Mistrovství ČR mládeže
80 319 F1A,F1B,F1C,F1G,F1H,F1J 8.10.2016 LMK Praha 4 PI-liga 5.kolo Memoriál M. Vydry, Z Rychnovského, A. Tvarůžky
81 320 A3,P30,CO2,V,H 8.10.2016 LMK Praha 4 PI-liga 5.kolo Memoriál M. Vydry, Z Rychnovského, A. Tvarůžky
82 321 F1G,F1H,P30 9.10.2016 LMK Voděrady Východočeská liga 3.kolo
83 322 F1G,F1H,F1J 9.10.2016 LMK Kladno Český pohár F1G, H a J
84 328 F1H,F1G,F1J 15.10.2016 MK Kardašova Řečice - SPORT Český pohár
85 329 H,A3,P30,V 15.10.2016 MK Kardašova Řečice - SPORT Řečický Deter - memoriál Jana Kadlece
86 332 H,A3,F1H,V,P30 22.10.2016 LMK Jihlava Jihlavská liga
87 333 F1H,F1G,P30 22.10.2016 LMK Choceň Kujebácký pohár 3. kolo
88 334 F1A,F1B,F1C,F1G,F1H,F1J 22.10.2016 LMK Praha 4 PI-liga - veřejná soutěž + vyhlášení PI ligy
89 335 A3,P30,CO2,V,H 22.10.2016 LMK Praha 4 PI-liga - veřejná soutěž + vyhlášení PI ligy
90 336 F1H 23.10.2016 LMK Nová Paka  
91 339 H,A3,P30,F1G,F1H,F1J 23.10.2016 LMK Terezín Terezínská liga 3
92 340 V 23.10.2016 LMK Terezín Terezínská liga 3
93 341 F1A,F1H 23.10.2016 Bratrstvo Volného Letu Memoriál Honzy Gašpara 3.kolo
94 48 F1G,F1H,F1J 29.10.2016 LMK Vlašim Mistrovství ČR
95 49 H,A3,P30 30.10.2016 MK Kardašova Řečice - SPORT Mistrovství ČR
96 344 H,A3,F1H,V,P30 5.11.2016 LMK Jihlava Jihlavská liga
97 345 F1H,F1G,H,P30,A3 5.11.2016 LMK Choceň Choceňská podzimní
98 346 F1H,F1G,P30 6.11.2016 LMK Hořice  
99 347 H,A3,P30,F1G,F1H,F1J 6.11.2016 LMK Terezín Terezínská liga 4, vyhodnocení
100 348 V 6.11.2016 LMK Terezín Terezínská liga 4, vyhodnocení
101 349 F1A,F1B 6.11.2016 MK Klánovice  
102 350 F1H,F1G,P30 12.11.2016 LMK Choceň Kujebácký pohár 4. kolo
103 351 A3,P30,H,V 13.11.2016 LMK Kopidlno Kopidlenská liga 5. kolo
104 352 A3 13.11.2016 LMK Kopidlno Kopidlenská liga 6. kolo
105 353 F1H 20.11.2016 LMK Kopidlno Memoriál Oty Lachmana
106 354 F1H,F1G,P30 26.11.2016 LMK Nová Paka Podzimní liga 4.kolo
107 356 A3,P30,H,V 27.11.2016 LMK Kopidlno Kopidlenská liga 7. kolo
108 357 A3 27.11.2016 LMK Kopidlno Kopidlenská liga 8. kolo